Zabawki dla najmłodszych, Adaś ma swój sklep z zabawkami

Adaś ma swój sklep z zabawkami

Mój brat Adaś, często bawi się w sklep z zabawkami. Myślę sobie, że dzieje się tak dlatego, że nasz tatuś pracuje właśnie w takim sklepie i Adaś chce być jak tata. Prosta zasada naśladowania i w tym przypadku się sprawdza. Chyba wszyscy dorośli świetnie wiedzą, że dzieci uwielbiają się bawić. Patrząc na Adasia myślę sobie, że zabawę kochają wszystkie dzieci bez względu na to, ile mają lat. Jeśli do zabawy dostaną jeszcze kreatywne zabawki, to można być pewnym, że spędzą na zabawie naprawdę mnóstwo czasu.

Adaś ma swój sklep z zabawkami

Zabawki kreatywne dla najmłodszych

Zabawki kreatywne mają tę zaletę, że nie tylko pozwalają dzieciom zająć się zabawą przez długi czas, ale też rozwijają ich wszystkie zmysły. Każdą zabawką można bawić się długo pod warunkiem, że dopisuje nam wyobraźnia. Nie da się jednak ukryć, że są zabawki bardziej i mniej fajne. Dzieci poznają świat wszystkim zmysłami, chłoną wszystko tak jak gąbka chłonie wodę. Najprostsze pomysły na zabawę bardzo często okazują się więc najbardziej fascynujące. Poprzez zabawę dzieci poznają otaczający je świat. Zabawa stymuluje także ich rozwój, pomaga odkrywać prawdziwe pasje. Wszystko to odbywa się na długo przed rozpoczęciem przez maluchy nauki w szkole.

Zabawki kreatywne dla najmłodszych

Tata często mówi do klientów sklepu z zabawkami tak "Jeżeli chcesz sprawić swojemu dziecku naprawdę dużo radości, pozwól mu wcielić się w operatora koparki!"  I dalej zachwala produkty jakie jego zdaniem najlepiej pasują do wieku dziecka... Koparka jest jedną z bardziej atrakcyjnych zabawek dla maluchów. Maluch może samodzielnie ją składać w różnych wersjach. Dzięki temu, że koparka ma gumowe koła maluch może bawić się nią na podłodze, a mama nie musi drżeć o to, że podłoga zostanie porysowana. Do tego za sprawą gumowych kółek remont drogi czy dowolna budowa przebiegnie w wyjątkowo szybki sposób.

Ekologiczna kreatywna zabawka dla najmłodszych

Ekologiczna kreatywna zabawka dla najmłodszych

Drewniane zabawki dla najmłodszych dzieci, jestem eko i zabawki jakie poleca tata w sklepie z zabawkami też są. Bardzo często zabawki takie zostały wykonane z drewna wysokiej jakości. Pomalowano ją używając ekologicznych, bezpiecznych nawet dla alergików farbek (to ważne aby zabawki dla dzieci były bezpieczne i nie powodowały alergii). Koparka o jakiej opowiadał tata posiada wszystkie wymagane znaki bezpieczeństwa oraz certyfikaty. Jest idealnym upominkiem dla 3-latka, którego fascynują budowy, różnego rodzaju konstrukcje oraz pojazdy. Obecnie wybór zabawek dla dzieci jest tak duży, że dla każdego malucha uda się bez większych problemów znaleźć odpowiednią zabawkę.

Czy zdziwi was to, że mój brat Adaś już ma taką koparkę i potrafi nią przewozić wszystko! Kiedy pada hasło dzieciaczki zbieramy zabawki i składamy na miejsce. Adaś biegnie po swoją koparkę i nią zbiera rozrzucone zabawki, może i trwa to dłużej ale ile z tym zabawy :)

Główny pisacz artykułu:

Adaś Kowalik

Mój brat Adaś, pięknie rozkłada zabawki na części, noga lalki jednak pasuje w miejsce ręki jeżeli dość mocno docisnąć a jeszcze lepiej będzie pasowała jeżeli wsadzić ją odwrotnie.