Blog - informacje przydatne dla czytelników

Sklep z zabawkami oczami dzieci

Sklep z zabawkami oczami dzieci

Dzień dobry, mam na imię Monika i tata pozwolił prowadzić mi bloga, jasna sprawa, że codziennie mi z nim pomaga i mówi co, powinnam poprawić. Prowadzenie bloga o zabawkach dla dzieci jest przyjemne i dzięki temu wiem jakie zabawki dla dzieci się pojawiają w świecie. 

Mogę powiedzieć, że zabawki mają ze mną taką rozmowę kwalifikacyjną. Zależnie jak wypadną w zabawie moje i mojego brata Adasia tak tata będzie je sprzedawał w sklepie z zabawkami. Tak, bo tata prowadzi sklep z zabawkami i ma tam taką ilość zabawek, że wszystkich ich nie jestem w stanie policzyć. Wyobraźcie sobie dostęp do wszystkich tych zabawek i pomyślcie jakie to dla mnie wyzwanie :) 

Mam pełne ręce roboty więc zabieram się za pisanie, a głos oddaję tacie, bo chce do was coś napisać, nie wiem, czy w sprawie sklepu z zabawkami, czy może w sprawie samych zabawek zobaczycie sami co tam tata powie :) Miłego czytania bloga :)

Kontakt do bloga zabawkarskiego "kuferekdziecka.pl"

Kontakt do bloga zabawkarskiego

Dzień dobry, tata w kilku słowach powie co następuje. Jeżeli chcecie się państwo skontaktować z autorami bloga o zabawkach "kuferekdziecka.pl" to możecie to zrobić pod adresem mailowym blog@kuferekdziecka.pl

Jeżeli jest ktoś chętny kupić miejsce reklamowe na blogu to mamy miejsce na stronie głównej obok bubinek.pl miejsce widoczne i dobrze klikalne. Napiszcie na blog@kuferekdziecka.pl i ustalimy warunki prezentowania reklamy. Całość zysku zostanie przekazana na zabawki dla dzieci.

 

Główny pisacz artykułu:

Roman Kowalik

Taka prowadzi sklep z zabawkami i ma w nim sporo zabawek dla dzieci. Większość z nich mogę tylko oglądać ale rozpakować mi nie pozwala!